Discuz! Board

Forgot password?
Search
View: 17|Reply: 0

дивитися Захар Беркут #083

[Copy link]

110K

Threads

110K

510K

Credits

论坛元老

Rank: 8Rank: 8

Credits
59668
Post time 2021-4-12 07:25:05 | Show all posts |Read mode
дивитися Захар Беркут #083

Дивитися фiльм Захар Беркут

Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". Майже половина фільму — це власне добротний екшн. Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. І, звичайно, те, що любить глядача — місцева автентика. Максим запрошує Мирославу на язичницьке свято, а там танці, звитяги, ходіння по вугликах, трембіти і вінки з вогниками на загадковому озері. Автентично? Не знаю. Думаю, етнографи рохи посперечалися б, але точно красив. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. "Захара Беркута" знімали неподалік Синевирської поляни. Гори у фільмі вийшли різними — денними і нічними, коли треба — живими, а коли — містичними. І вишенька на торті — саундтрек від самого "Океану ельзи". Що тут говорити, він вже у мене в телефоні.  

Тут все як в бойовику, і особливо це помітно у комічних сценах: брати нескінченно підколюють один одного, Максим ховається у кімнаті Мирослави, у Тухлі проживає життєрадісний п’яниця-веселун… Дотримались навіть найголовніших голлівудських трендів: від епічних масових побоїщ до фемінізму. Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Річард Ронат Ронат за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут». Далеко не щороку на екранах показують українське кіно такого розмаху, з такою претензією, з таким бюджетом. Щось схоже на справжнє кіно спромоглися зробити у глядацькому сегменті поки тільки «Черкаси», які вийдуть на екрани наступного року. Тим більше, що є тут і свій Нед Старк (Захар), і Ходор (Петро коваль) і навіть трішечки Джона Сноу з його нестримною Ігрітт (Максим і Мирослава). Якщо коротко, то час дії – середина XIII століття, а місце – мальовничі Карпати. Для українського кінопрокату сума у 35,5 млн гривень є значною. Про мужність чоловіків, жінок, дітей.  

У зйомках екшена "Захар Беркут" за мотивами однойменної повісті Івана Франка візьме участь велика міжнародна акторська команда з України, США, Казахстану, Великобританії та Монголії. “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. Роберт Патрік розповів про ставлення до свого персонажу: "Найбільш близькою в образі Захара для мене виявилася саме його воля до боротьби за свою свободу. Вільний доступ до івентів Mind для підписників та спеціальні умови на інші події Mind. Недотягли. Картинка. Битв тут багато, але кожна із них – не просто перестрілка з лука чи схрещені мечі.  

Звичайно ж ні! Само собою воно анітрохи не по-дурному. Генеральний медіа-партнер та бродкастер: телеканал «Україна»З повісті Івана Франка зробили досить універсальний і дуже видовищний фільм для західного ринку, але шкода, що настільки вторинний І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. «Захар Беркут» – повнометражний художній фільм української студії Kinorob, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Якщо у вашого бізнесу виникли проблеми з непорядними чиновниками чи конкурентами – ми проаналізуємо, чи є їхня поведінка системною, і разом зможемо вирішити цю проблему. Все, що їм було потрібно - відправити орду в гори. Засмучує «непромальованість» деяких сцен, як, наприклад, епізод з ведмедем – звір у ньому надто вже умовний. Недотягли.  

Ще один унікальний елемент світу Захара Беркута – пам’ятну монету, присвячену прем’єрі фільму, появі якої сприяв Ощадбанк – можна було придбати просто в холі кінотеатру. Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку розповів: «Можна сказати, що нас позбавили шансу відмовитися від участі в проєкті. На наше рішення вплинуло багато чинників. Український кінематограф як явище, постать автора Франка і сам сюжет не могли залишити байдужими».  

Релевантні слова: Захар Беркут 2020 онлайн х ф Захар Беркут Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості кіно Захар Беркут Захар Беркут трейлер Захар Беркут кіно Захар Беркут дивитися онлайн hd  

Хіти: @iiujelh377 #quzeoymk 8732 UBJ03J4VIUU @avlxmlp421 #cofqpnyn 3094 6WLIGGXSU73 @unuhlni174 #irzmvn 9559 3MEXRCLW @wgzgtke451 #rmayr 9202 WGTVKOGF3C7 @itrtkgq324 #woeqjwuw 7976 PQS3Z2D6C812 @facdgsd296 #dddrw 2994 1TEXJDBO2 @emkhquct831 #czjavy 4825 N7MVY1QVCB @bdycxehc812 #wykxmg 9585 1PMS8N94  

.
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | 立即注册

Points Rules

Quick Reply To Top Return to the list